PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2019 | nr 4 | 29--32
Tytuł artykułu

Branża KEP w obliczu jutra - trendy i innowacje

Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Usługi kurierskie to stosunkowo młoda branża, -która rozwija się niezwykle dynamicznie ze względu na ciągle rosnący popyt na ten rodzaj usług. Najwięcej firm, które świadczyły usługi kurierskie i ekspresową dystrybucję, powstało na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych XX wieku. Nasilająca się konkurencja i rosnące wymagania klientów zwracają uwagę przedsiębiorstw na konieczność wdrażania innowacyjnych rozwiązań, które będą w stanie zmierzyć się z coraz większą presją czasu, jaka nakładana jest na ich branżę. Do zaspokojenia zindywidualizowanych potrzeb klienta wymagane jest utrzymanie odpowiedniego stopnia elastyczności.
Do najbardziej rozwijającego się obszaru sektora TSL (transport, spedycja, logistyka) w Polsce należy branża KEP Jedną z głównych przyczyn dynamicznego wzrostu tych usług jest rozwój gospodarczy oraz zmiany w strukturze sprzedaży detalicznej, handlu elektronicznym oraz skrócenie czasu, w jakim odbiorca chce otrzymać przesyłkę. (fragment tekstu)
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Numer
Strony
29--32
Opis fizyczny
Twórcy
  • Politechnika Poznańska, studentka
  • Politechnika Poznańska, studentka
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171567292

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.