PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2002 | nr 3 | 71--84
Tytuł artykułu

Kształtowanie wizerunku organizacji publicznej na przykładzie Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce w latach 2000-2001

Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Niniejszy tekst jest próbą analizy działań podjętych w Komendzie Powiatowej Policji w Hajnówce w kierunku kształtowania pozytywnego wizerunku Policji w społeczności lokalnej. Działania te realizowane były samodzielnie przez kierownictwo jednostki i w przeważającej mierze intuicyjnie, bez fachowców od public relations, czy wykwalifikowanych rzeczników prasowych. Starano się także dokonać oceny skuteczności zrealizowanych przedsięwzięć oraz wskazać, w jakich aspektach można w przyszłości bardziej skutecznie oddziaływać na opinię społeczną oraz promować i utrzymać pozytywny obraz Policji.
Analizą objęto lata 2000-2001, co było podyktowane zmianami kadrowymi w Komendzie Powiatowej Policji w Hajnówce w tym okresie oraz przystąpieniem tej jednostki do holenderskiego programu "COMPONENT 4". (fragment tekstu)
Rocznik
Numer
Strony
71--84
Opis fizyczny
Twórcy
  • Komendant Powiatowy Policji w Hajnówce
Bibliografia
  • A. Tyburska, Uspołecznienie działań Policji w systemie zarządzania przez jakość, Kwartalnik Kadry Kierowniczej Policji, Szczytno 2001, nr 4, s. 12.
  • G.C. Kelling, C.M. Coles, Wybite szyby, jak zwalczać przestępczość i przywrócić ład w najbliższym otoczeniu, Media Rodzina, Poznań 2000, s. 5.
  • H.J. Shneider, Teoria policji. Policja jako instytucja i praca policyjna jako kontrola społeczna, Przegląd Policyjny, Szczytno 2001, nr 1, s. 9.
  • Biuletyn Informacyjno-Instruktażowy KWP w Białymstoku, Białystok 2002, nr 1, s. 5.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171568463

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.