PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2004 | nr 2 (17) | 116--121
Tytuł artykułu

Sprawozdanie z sesji naukowej Towarzystwa Naukowego Płockiego "Mazowieckie media lokalne i regionalne", Płock 18-19 grudnia 2003 r.

Warianty tytułu
Proceedings of the Symposium of the Scientific Society of Plock "The Mazovian Media - Local and Regional". Plock 18-19 December 2003
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Rozwój mediów na Mazowszu stanowi istotny rozdział codziennego życia społeczno-politycznego tego regionu. Pierwszym krokiem ku syntezie stanu prasy lokalnej w nowej rzeczywistości była sesja zorganizowana przed 12 laty przez Towarzystwo Naukowe Płockie wspólnie z Instytutem Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Wówczas wolna prasa zaczęła się dopiero kształtować. Od tego czasu zaszło wiele istotnych zmian, zasługujących na odnotowanie, dyskusję, wytyczenie kierunków dalszych przeobrażeń. "Mazowieckie media lokalne i regionalne" to temat drugiej już sesji naukowej, przygotowanej przez Towarzystwo Naukowe Płockie, które również tym razem zaprosiło do współpracy Instytut Dziennikarstwa UW, a ponadto Wyższą Szkołę im. Pawła Włodkowica w Płocku oraz tamtejsze Koło Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Spotkanie odbyło się w dniach 18-19 grudnia 2003 roku, w siedzibie TNP, wzbudzając duże zainteresowanie zarówno medioznawców, jak i samego środowiska dziennikarskiego. W programie sesji znalazło się 21 wystąpień, podzielonych na grupy tematyczne. Dotyczyły one kolejno: Kondycji i uwarunkowań dziennikarstwa lokalnego, Prasy na Mazowszu oraz Mediów elektronicznych na Mazowszu. (fragment tekstu)
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Numer
Strony
116--121
Opis fizyczny
Twórcy
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171574800

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.