PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2015 | 51 | nr 3 | 301--305
Tytuł artykułu

Recenzja książki pt. Teorie i podejścia badawcze w nauce o stosunkach międzynarodowych,red. Ryszard Zięba, Stanisław Bieleń, Justyna Zając, Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW, Warszawa 2015

Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
W pracy zbiorowej pod redakcją Ryszarda Zięby, Stanisława Bielenia i Justyny Zając, pracowników Zakładu Teorii Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego, podjęto interesujące zadanie przybliżenia Czytelnikom dorobku zmarłego prof. Józefa Kukułki poprzez odniesienie jego spostrzeżeń i teorii do współczesnego dyskursu poświęconego współczesnym teoriom i podejściom w nauce o stosunkach międzynarodowych.(fragment tekstu)
Rocznik
Tom
51
Numer
Strony
301--305
Opis fizyczny
Twórcy
  • Uniwersytet Jagielloński
Bibliografia
  • J. Kukułka, Wstęp do nauki o stosunkach międzynarodowych, Oficyna Wydawnicza ASPRA-JR, Warszawa 2003, s. 22, cyt. za: M. Raś, Podejście transnarodowe, w: R. Zięba, S. Bieleń, J. Zając (red.), Teorie i podejścia badawcze w nauce o stosunkach międzynarodowych, Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW, Warszawa 2015.
  • J. Kukułka, Nowe uwarunkowania i wymiary bezpieczeństwa międzynarodowego Polski, "Wieś i Państwo", nr 1, s. 197-215.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171576606

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.