PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2019 | nr 7 | 215--243
Tytuł artykułu

Zdalna edukacja uniwersytecka w czasach pandemii : wyzwania i reakcje : komunikat z badań sondażowych

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Pytanie podstawowe, jakie zadawane było od połowy marca 2020 roku, najpierw w dyskursie publicznym, a także w dyskursie naukowym, brzmiało: jak raptowne przejście na system nauczania zdalnego, na wszystkich szczeblach edukacji, wpływa na utrzymanie założonych celów, na relacje pomiędzy uczestnikami odgrywającymi różne role, na metody przekazywania i sprawdzania wiedzy? Oczywiście, rozmaite formy e-learningu są obecne w praktyce dydaktycznej różnych szczebli już od długiego czasu. Problemem było nagłe i wymuszone sytuacją przejście od nauczania tradycyjnego, częściowo wspomaganego przez nowoczesne technologie bądź tzw. blended learning, do nauczania w pełni zdalnego. (fragment tekstu)
Czasopismo
Rocznik
Numer
Strony
215--243
Opis fizyczny
Twórcy
  • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
  • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Bibliografia
  • Leary, M. (2001). Wywieranie wrażenia na innych. O sztuce autoprezentacji. Gdańsk: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne.
  • Skrzypek, J.T., Stanisławska-Mischke, A.K., Lenczowska, M., Powroźnik, A., Rejkowicz, J. (2010). E-learning a tradycyjnie zarządzany uniwersytet - doświadczenia Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W: M. Dąbrowski, M. Zając (red.), E-learning w szkolnictwie wyższym - potencjał i wykorzystanie (s. 211-220). Warszawa: Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171607607

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.