PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2019 | 2 | 189--194
Tytuł artykułu

Sprawozdanie z Międzynarodowej Konferencji Naukowej pn. "Krajowe, unijne i międzynarodowe standardy prawnej ochrony zwierząt", Lublin, 17 października 2019 r.

Warianty tytułu
Report on the International Scientific Conference "Domestic, European Union and International Standards in Legal Protection of Animals", Lublin, October 17, 2019
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Międzynarodową Konferencję Naukową pn. "Krajowe, unijne i międzynarodowe standardy prawnej ochrony zwierząt", która odbyła się w dniu 17 października 2019 r., zorganizował Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie- -Skłodowskiej w Lublinie w ramach realizacji zadania International Conference "Domestic, European Union and International Standards in Legal Protection of Animals", mającego na celu upowszechnianie, promowanie i popularyzowanie osiągnięć naukowych w kraju i za granicą, które zostało zakwalifikowane do finansowania ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w 2019 r. decyzją nr 530/P-DUN/2019. Konferencja została objęta patronatem honorowym Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska Pana Andrzeja Szwedy-Lewandowskiego(fragment tekstu)
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
2
Strony
189--194
Opis fizyczny
Twórcy
  • Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171610609

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.