Ograniczanie wyników
Czasopisma help
Autorzy help
Lata help
Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników

Znaleziono wyników: 471

Liczba wyników na stronie
first rewind previous Strona / 24 next fast forward last
Wyniki wyszukiwania
Wyszukiwano:
w słowach kluczowych:  Advertising campaign
help Sortuj według:

help Ogranicz wyniki do:
first rewind previous Strona / 24 next fast forward last
Na billboardzie lub innym nośniku pojawia się zagadkowy napis, fotografia. Pierwsza faza kampanii nic nam nie mówi o produkcie. To haczyk. Za jakiś czas ujawni się reszta. Reklama odchodzi od standardowych ram, aby wryć się w pamięć klienta. Ale tworzenie dobrego teasera to sztuka.
W okresie wakacji zaczynają swoją działalność kampanie społeczne, które lansują idee. Na przykład akcje "Pijani kierowcy wiozą śmierć". Plakaty są dość ostre po to, aby w ten sposób osiągnąć słuszny cel.
3
100%
W artykule zaprezentowano specyfikę i dokonano przeglądu kampanii marketingowych na polskim rynku aparatów cyfrowych. Prezentacji problemu dokonano w oparciu o badania własne, systematycznie prowadzone od 2005 r. i aktualną praktykę zawodową. Najbardziej marketingowo aktywną firmą na badanym rynku jest Nikon Polska, lider w branży. W czołówce znajduje się też aktywna w dziedzinie reklamy firma Sony, natomiast najmniej aktywną firmą jest Canon. Analiza działań marketingowych wskazuje, iż rynkowe trendy zmierzają ku reklamowym kampaniom telewizyjnym i public relations w środowisku internetowym.(abstrakt oryginalny)
Zdefiniowanie celu komunikacji na poziomie "wypada coś zrobić na święta" pociąga za sobą raczej opłakane rezultaty. Jeśli ma się koncepcję, nawet tradycyjnymi elementami da się zbudować skuteczną i zwracającą uwagę reklamę.
Artykuł omawia reklamę zewnętrzną, która korzysta z kilku rodzajów nośników - najczęściej z tablic wieloformatowych.
Na całym świecie większość marek walczy o względy klientów solo. Na kampanię reklamową w duecie, czy też większym zespole decydują się tylko nieliczne, np. Coca-Cola i Bacardi, Toyota i NESTE. Nieśmiałe próby takiej współpracy powoli pojawiają się i w Polsce.
Celem artykułu jest próba kompleksowego przedstawienia zjawiska szoku w reklamie społecznej, przede wszystkich na podstawie polskich źródeł. W tekście skupiono się głównie na kampaniach z lat 1995-2008, aby przedstawić świeżość tego zjawiska. Do tej pory o reklamie społecznej ukazało się w Polsce niewiele pozycji książkowych, sporo informacji znaleźć można jednak w Internecie, głównie na stronach fundacji pozarządowych. Hasło reklamy szokującej, tj. shockvertisingu, pojawia się jeszcze rzadziej lub wcale, stąd podstawą do rozważań będą głównie własne obserwacje. (fragment tekstu)
Artykuł porusza temat wykorzystania kokpitów menedżerskich w obszarze śledzenia skuteczności kampanii e-marketingowych. Autorzy zarysowali rolę e-marketingu we współczesnej organizacji, zdefiniowali kokpit menedżerski i kluczowe wskaźniki wydajności w kontekście e-marketingu. W części praktycznej scharakteryzowano panele informacyjne Google Analytics i zaprezentowano studium przypadku kampanii reklamowej z ich wykorzystaniem. (abstrakt oryginalny)
Autor przedstawia przebieg kampanii „Guck mal! Schlesien”, który oznacza „spójrz, popatrz, zwróć uwagę”. Kampania była debiutem promocyjnym województwa śląskiego poza granicami Polski, zrealizowana na przełomie czerwca i lipca w Nadrenii Północnej -Westfalii w Niemczech.
Celem artykułu jest charakterystyka efektywności działań marketingowych, a w szczególności kampanii reklamowych, których ideą jest kreowanie wizerunku firm innowacyjnych prowadzonych w Internecie - uznawanym za jedno z podstawowych mediów użytkowych klienta. W artykule przedstawione zostały różnice pomiędzy reklamą wizerunkową a efektywnościową, a także przykład pomiaru efektywności kampanii internetowej. Materiał zawiera również projekt modelu kampanii reklamowej, który może być pomocny w uzyskaniu wyższej efektywności działalności promocyjnej i skuteczności działań wizerunkowych (fragment tekstu)
Celem artykułu jest wskazanie cyfrowej abstynencji jako współczesnego trendu rynkowego determinującego metody i narzędzia komunikacji marketingowej organizacji z otoczeniem rynkowym. W artykule zastosowano podejście badawcze oparte na badaniach piśmiennictwa oraz źródeł internetowych. Ujęto ogólną charakterystykę trendu cyfrowej abstynencji, wskazując jego specyfikę i implikacje rynkowe. W szczególności ukazano case study ilustrujące skuteczne kampanie reklamowe będące adekwatną odpowiedzią na zachowania nabywców unikających i uciekających od świata wirtualnego.(abstrakt oryginalny)
W artykule przedstawiono kampanię promocyjną firmy New Balance. Strategia marketingowa firmy zakłada pozyskanie przyszłych konsumentów w środowisku młodszych sportowców. Celem kampanii było wykreowanie dialogu miedzy firmą New Balance i zawodnikami szkolnych drużyn sportowych w celu wytworzenia przywiązania do marki. Dotarcie do młodych sportowców zaplanowano poprzez kanał online na specjalnie stworzonej w tym calu stronie internetowej.
W artykule omówiono kampanię produktów turystycznych województwa śląskiego, prowadzonej pod hasłem "Ślaskie. Na wyciągnięcie reki". Głównym celem działań promocyjnych było zainteresowanie mieszkańców województwa najbliższą ofertą turystyczną oraz uczynienie z mieszkańców Śląska ambasadorów oferty turystycznej własnego województwa.
Celem pracy jest ocena działalności promocyjnych podejmowanych w ostatniej dekadzie przez miasto Kraków. Zasadniczym problemem postawionym w pracy jest pytanie: jak skutecznie promować miasto jako destynację turystyczną. Miasto Kraków jest przykładem działań zarówno pozytywnych, zaczynając od przyjęcia strategii promocji, jak i negatywnych. Te ostatnie są związane z realizacją tej strategii. Mimo krytycznych uwag, promocja Krakowa może być przykładem modelowych działań dla innych miast Polski, o podobnym profilu atrakcyjności turystycznej, z dominującą funkcją obsługi turystyki kulturowej (miejskiej). (fragment tekstu)
Niniejszy artykuł jest próbą przedstawienia funkcji, rodzajów oraz celów, jakie spełniać powinna reklama. Szczególną uwagę zwrócono na obecnie powszechne wykorzystywanie motywów szokujących w reklamie. Ukazane zostały przykłady występowania tego typu reklam wśród rekomendowanych marek, które nie boją się kontrowersji i konsekwencji wynikających z poruszania tematów na granicy moralności. Zjawisko shockvertisingu przedstawione zostało zarówno na przykładach zaczerpniętych ze światowego, jak i polskiego rynku reklamy. (abstrakt oryginalny)
W artykule omówiono zagadnienia związane z wykorzystywaniem serwisów społecznościowych do celów marketingowych przez małe i średnie przedsiębiorstwa. Wymieniono zasady, którymi powinny kierować się w swojej obecności w social media małe firmy. Przedstawiono również przykłady przedsiębiorstw, których kampanie w mediach społecznościowych okazały się sukcesem.
Scharakteryzowano rodzaje kampanii reklamowych, takich jak zakładanie klubów klienta lub też tzw. bonusy, które zachęcają - jak w przypadku PLL LOT - do korzystania z ich linii. Podano przykłady takich firm jak: Danone Kid Klub czy Office Depot.
W artykule, na przykładzie zakupu przez firmę usługi na kampanię reklamową na zagranicznym portalu, omówiono zagadnienia związane z rozliczeniem tego typu transakcji. Szczególną uwagę zwrócono na zagadnienia związane z opodatkowaniem.
Omówiono trzy rodzaje programów komputerowych, pomocnych przy planowaniu mediów reklamowych.
Artykuł podpowiada jak budować kampanię reklamową, jaki powinien być jej kierunek i cel, jaka powinna być treść i forma komunikatu reklamowego.
first rewind previous Strona / 24 next fast forward last
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.