Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników

Pomoc

alt previous collapse next
O YaddaWebie – zasób i dostęp Wspólne elementy interfejsu Poziome menu Formularz szybkiego wyszukiwania Wyszukiwanie Pola formularza wyszukiwania zaawansowanego Operatory logiczne i znaki specjalne Lista wyników wyszukiwania Wyświetlanie informacji o publikacjach Czasopismo-szczegóły Rocznik-szczegóły Tom-szczegóły Numer-szczegóły Artykuł –szczegóły Przeglądanie Czasopismo Twórcy Słowa kluczowe
O YaddaWebie – zasób i dostęp

YaddaWeb jest aplikacją pozwalającą na wyszukiwanie i przeglądanie repozytorium publikacji elektronicznych. Niniejsze repozytorium gromadzi różnorodne cyfrowe zasoby naukowe we wspólnym, zintegrowanym systemie, działającym na stworzonej w ICM UW platformie YADDA. Zawiera zasoby zarówno licencjonowane, jak i otwarte; zarówno polskie, jak i zagraniczne; zarówno bibliograficzne, jak i pełnotekstowe. Do zasobów otwartych mają dostęp wszyscy użytkownicy, do kolekcji Elsevier – uczestnicy konsorcjum Elsevier w ramach Biblioteki Wirtualnej Nauki. Kryterium praw dostępu jest adres IP komputera użytkownika.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.