Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników

Znaleziono wyników: 14

Liczba wyników na stronie
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
Wyniki wyszukiwania
Wyszukiwano:
w słowach kluczowych:  Outdoor training
help Sortuj według:

help Ogranicz wyniki do:
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
W niniejszym artykule przedstawiono warunki efektywnego przeprowadzenia szkoleń wyjazdowych w terenie otwartym (ang. outdoor). Udzielono odpowiedzi na pytania: co zrobić, by zysk z tej inwestycji był dla pracodawcy wysoki i trwały, jakie kryteria należy uwzględnić przy wyborze trenerów, miejsca i terminu szkolenia oraz czy w przypadku tego rodzaju zajęć wystarczy standardowe ubezpieczenia uczestników - pracowników firmy.
Wyjazdy firmowe to nowoczesna i bardzo efektywna forma integracji, nagradzania i motywacji pracowników. Starannie zaplanowany, zorganizowany i zrealizowany wyjazd integracyjny to nieoceniona korzyść dla firmy. W artykule zawarto wskazówki jak zorganizować udany wyjazd firmowy.
Każda firma, podejmując decyzję o wyjeździe integracyjnym, powinna zdawać sobie sprawę z tego, jakie koszty musi ponieść na jego organizację. Co zatem należy uwzględnić, planując tego typu przedsięwzięcie? W artykule pokazano jak zaplanować budżet takiego wyjazdu.
Podstawą udanego szkolenia jest nie tylko ciekawy program, lecz przede wszystkim trafny wybór miejsca. Wystarczy trochę odwagi i kreatywności. W artykule zaprezentowano wskazówki w jaki sposób wybrać odpowiednie miejsce na szkolenia.
W artykule zostało przedstawione zestawienie hoteli i ośrodków najlepiej przystosowanych do szkoleń typu outdoor i plenerowych imprez integracyjnych opracowanych przez firmę Trainning Partners.
Szkolenia typu outdoor, realizowane w terenie, cieszą się ciągle niesłabnącym zainteresowaniem. Stały się równie powszechne, jak inne działania rozwojowe. Jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnych szkoleń, głównie poprzez szybki transfer wiedzy i umiejętności na grunt zawodowy uczestników. (fragment tekstu)
W niniejszym artykule zaprezentowano cykl wyjazdów outdoor dla pracowników oddziałów dużego banku. Ukazano cele takiej imprezy integracyjnej. Zwrócono uwagę na rezultaty jakie przynoszą takie metody integracji pracowników.
W artykule przedstawiono cztery typy szkoleń językowych dla pracowników. Szkolenia ciągłe, prowadzone przez nauczyciela, odbywające się zwykle raz lub dwa razy w tygodniu. Szkolenia internetowe, których główną zaletą jest dostępność, gdyż kursanci sami wybierają czas i miejsce, a treści mogą być odpowiednio modyfikowane do potrzeb firmy. Uczenie zmiksowane (ang. blended learning), jako połączenie dwóch poprzednich typów. Szkolenia wyjazdowe oferujące tzw. „zanurzanie się w języku” – umożliwiają maksymalnie efektywne wykorzystanie czasu, ponieważ wszystkie dyskusje odbywają się w nauczanym języku.
Artykuł będący porównaniem jakości studiów podyplomowych i szkoleń zewnętrznych. Zawiera cenne uwagi na temat tego, na co powinny zwrócić uwagę osoby zainteresowane szkoleniami w formie studiów podyplomowych organizowanych przez szkoły wyższe, co wpływa na jakość przyswajania wiedzy i czym kierować się przy wyborze studiów podyplomowych.
Artykuł na temat aktywnych szkoleń outdoorowych, które mogą być pomocne w budowaniu silnego, zmotywowanego i zintegrowanego zespołu. Zaprezentowano poszczególne rodzaje szkoleń oraz ich efekty, które są zauważane i doceniane przez menedżerów personalnych oraz samych pracowników.
W zapytaniach ofertowych firm, które chcą zorganizować szkolenie integracyjne dla swoich pracowników często można spotkać się z oczekiwaniami, żeby podczas integracji "było coś nowego" bo "dużo już mieliśmy" i "ludzie znają większość ćwiczeń". Określenia "wyjazd integracyjny" czy "team bulding" ewoluowały wraz z rozwojem rynku i teraz dość często oznaczają coś pomiędzy zabawą, nagrodą a premią. W niniejszym artykule zostały przedstawione wyjazdowe szkolenia integracyjne okiem praktyka.
Publikacja poświęcona została wybranym metodom stosowanym w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Przedstawiono etapy procesu zarządzania kadrami. Zaprezentowano tablicę rotacji jako narzędzie planowania zatrudnienia. Scharakteryzowano metodę szkoleń outdoor. Ostatnim zagadnieniem zaprezentowanym w publikacji była klasyfikacja pracowników na potrzeby zarządzania. (abstrakt oryginalny)
W artykule przedstawiono jak należy wybrać trenera, by ze szkolenie typu outdoor (z elementami sportu, survivalu, gier towarzyskich) przywieźć motywację, integrację i nowe umiejętności, a nie siniaki, złamania, zmęczenie i konflikty.
Kampanie z użyciem ruchomych nośników bynajmniej nie nużą. Chodzi oczywiście o reklamy na kołach, nie zaś mobilne, kojarzące się ze smartfonami. Np. MobiJet to samochód z dwoma klasycznymi billboardami, JetBike z kolei to pojazd rowerowy. Reklama typu Outdoor sprawdza się przede wszystkim w działaniach lokalnych. Właśnie w realizacji krótszych, ale skutecznych kampanii, zamkniętych ramami weekendu lub tygodnia, outdoorowe nośniki reklam są wprost niezastąpione. (abstrakt autora)
first rewind previous Strona / 1 next fast forward last
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.