PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2007 | nr 4(10) | 55--58
Tytuł artykułu

Oferta szkoleniowa a skuteczność pozyskania pracy przez osoby bezrobotne z perspektywy funkcjonowania Powiatowego Urzędu Pracy w Mielcu

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
PL
Abstrakty
Proces szkolenia oraz ciągłego zdobywania wiedzy przez osoby bezrobotne charakteryzuje się przede wszystkim nastawieniem urzędu pracy na osiągnięcie konkretnych efektów zatrudnieniowych. Pomiar i ustawiczna analiza potrzeb szkoleniowych osób bezrobotnych i oczekiwań pracodawców pozwala na dostosowanie oferty urzędu do realiów nowoczesnego rynku pracy. Rozpoznanie i analiza potrzeb szkoleniowych oraz skuteczne procedury badania efektywności szkoleń umożliwiają uczestnikom uczenie się w sposób świadomy i pozwalający w przyszłości na zwiększenie szans na podjęcie zatrudnienia, natomiast doświadczenie zdobyte przez urząd pracy prowadzi do ciągłego doskonalenia oferty szkoleniowej i efektywnej współpracy z partnerami rynku pracy w celu stworzenia nowych miejsc pracy dla jak największego grona osób bezrobotnych.(fragment tekstu)
Czasopismo
Rocznik
Numer
Strony
55--58
Opis fizyczny
Twórcy
  • Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Bibliografia
  • 1. Dokumenty wewnętrzne, Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu, 2007.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.ekon-element-000171426239

Zgłoszenie zostało wysłane

Zgłoszenie zostało wysłane

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.